چگونه جوان شویم و جوان بمانیم

چگونه جوان شویم و جوان بمانیم
جوان ماندن و جوان شدن همیشه مورد علاقه همگان بوده و موضوعی است که توجه همه را به خود جلب می کند. لذا در این مقاله بر آن شدیم تا چند راهکار ساده را که می تواند به زیبا و جوان ماندن شما کمک کند ارائه دهیم.

میوه های رنگی بخورید
میوه های رنگی سرشار از آنتی اکسیدان هستند این میوه ها میتوانند رطوبت پوست شما را حفظ کرده و مانع از بروز چین خوردگی شوند لذا برای این کار انتخاب خود را بیشتر بر روی میوه های رنگی بگذارید مانند توت فرنگی، انگور سیاه، آلبالو  و غیره

امگا3 بخورید
ماهی هایی که سرشار از امگا 3 هستند در رژیم غذایی توصیه میشود. خوردن ماهی های چرب، می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و بدن را جوانتر کند.

موها بهترین نشانه زیبایی
برای شستشوی موها از شامپوهای حجم دهنده استفاده کنید ، تا تارهای موی شما حجیم تر به نظر برسند استفاده از رنگ های روشن تر نیز میتواند شفافیت موهای شما را بیشتر نمایان کند.


فعالیت بدنی داشته باشید
ورزش کردن باعث میشود اکسیژن بیشتری به سلول های بدن برسد و خون رسانی را افزایش دهد. عضلات را تقویت میکند و احتمال ابتلای افراد به بیماری ها را کم می کند.

لبخند یادت نره
لبخند زدن تاثیر زیادی در جوانتر جلوه دادن چهره دارد. عضلاتی که هنگام خندیدن در گیر می شوند تا حدود زیادی در زیبایی صورت شما نقش دارند بدین صورت که با هربار خندیدن صورت ما دچار انبساط و انقباض شده و جوانتر به نظر می رسد.

اصراری برای پوشیدن لباس های تنگ نداشته باشید
بسیاری از افراد را دیده اید لباس های تنگی می پوشند و با این حرکت تمامی زوایای اندام خود را به نمایش می گذارند. نه اینکه این کار بد است اما برای کسانی که هیکل خوبی ندارند می تواند نکته بسیار بدی باشد لذا اگر اضافه وزن دارید سعی کنید لباس های خیلی چسبان نپوشید.

فیبر زیاد بخورید
 فیبر  موجود در سبزیجات برگ سبز، به کاهش اثر کبودی و تیرگی پوست کمک میکند. لیکوپن موجود در گوجه فرنگی نیز باعث جوانی پوست میشود بخصوص اگر پخته شود.